Śluby i Wesela – fotograf Warszawa

Mam 10 lat doświadczenia w realizacji sesji ślubnych. Po takim czasie pracy i nieustannego rozwoju mogę spokojnie stwierdzić, że spełnię Twoje wszystkie oczekiwania. Pomagam w doborze miejsca na sesję, ale jeżeli masz konkretne na myśli, gdzie chcesz, aby sesja się odbyła, nie ma najmniejszego problemu. Jestem otwarty na wszelkie propozycje, ale równocześnie korzystając z wielu lat cennego doświadczenia, mogę udzielić CI ważnych i praktycznych wskazówek.

Reportaże ślubne to mój konik. Uwielbiam uwieczniać prawdziwe emocje. Jestem wielkim fanem takiego rodzaju fotografii ślubnej. Jeżeli nie wiesz, na czym polega reportaż ślubny, to już spieszę z wyjaśnieniem. Reportaż ślubny polega na tym, że fotograf jest tuż obok i bacznie obserwuje otoczenie. Jego zadaniem jest wyłapać odpowiednie momenty, emocje, sytuacje

Realizując reportaż ślubny staram się być “niewidzialny”, ale też jestem Twoim doradcą. Jestem tuż obok, a moja spostrzegawczość pozwala na wyłapanie, czy masz dobrze założony krawat, czy poszetka jest prawidłowo ułożona lub, czy welon nie wypadnie w trakcie dojścia do ołtarza. Zapewniam, że nie będę ustawiał gości w gęsi rząd i kazał się uśmiechać, ale zadbam o to, aby najwyższy wujek nie przysłonił córki Twojej koleżanki.

Stawiam na naturalny rozwój sytuacji, ale zawsze dbam o ostateczny „obrazek” na zdjęciu. Reportaż ślubny pokazuje prawdziwe emocje, co jest bardzo szczere i wyjątkowe. Dlatego tak wielu klientów pokochało taką formę pamiątki ze ślubu. Potrafi ona wywołać wiele różnych emocji – od wzruszenia, po radość i uśmiech. Podoba Ci się moje podejście? Skontaktuj się już dziś, a na pewno coś razem wyczarujemy! A jeżeli chcesz przegadać wspólnie koncepcję sesji ślubnej czy reportażu ślubnego, śmiało pisz do mnie, a wyjaśnię wszystkie wątpliwości.

Poznaj mnie

Podobno mam cechy dobrego fotografa. Jestem wrażliwy na piękno, cierpliwy, spostrzegawczy, ciekawy świata. Moją pasją jest fotografia streetowa oraz reportaże podróżnicze i ślubne.

Fotografia ślubna

Realizując reportaż ślubny staram się być "niewidzialny", ale też jestem Twoim doradcą. Stawiam na naturalny rozwój sytuacji, ale zawsze dbam o ostateczny „obrazek” na zdjęciu.

Fotografia lifestyle

W pewnym stopniu każdy z nas jest fotografem. Jeżeli jednak chcesz posiadać zdjęcia wyjątkowej jakości, których reżyserem jesteś Ty sam, koniecznie skontaktuj się ze mną.