Fotografia Lifestyle

Marzysz o zdjęciach w Warszawie, Gdańsku a może Paryżu? Jeżeli chcesz zobaczyć prawdziwą / prawdziwego siebie, to fotografia lifestyle będzie dla Ciebie idealnym wyborem. Dlaczego? Sesja lifestylowa zachęca do wyrażenia siebie, pokazania prawdziwego “ja”. Tak naprawdę, zdjęcia lifestyle wykorzystuje się w wielu sektorach, wszystko zależy od tego, co pokazujesz i w jaki sposób. Fotografia lifestylowa bardzo często wchodzi w kategorię komercyjną. Takie zdjęcia wykorzystywane są do promocji danego produktu, ale też pokazania naturalnych zachowań oraz sytuacji.

Sesja lifestyle może odbyć się w dowolnym miejscu – na ulicy, w firmie, w parku, kawiarni. Wybór należy do klienta, który wie co chciałby pokazać. Ja ze swojej strony gwarantuję porady i sugestie. Sesje lifestylowe mogą dotyczyć pokazania konkretnego fachu, zawodu, czynności, ukazując tym samym zaplecze danej firmy. Inną formą ów sesji są zdjęcia na social media. Bardzo często z tej formy korzystają firmy prowadzące profesjonalne profile w social mediach, ale też osoby prywatne, które chciałyby pokazać siebie w ciekawej aranżacji. Jeżeli chcesz dodać profesjonalnego wizerunku Twojej firmie, skontaktuj się ze mną i zorganizujemy sesję biznesową.

Poznaj mnie

Podobno mam cechy dobrego fotografa. Jestem wrażliwy na piękno, cierpliwy, spostrzegawczy, ciekawy świata. Moją pasją jest fotografia streetowa oraz reportaże podróżnicze i ślubne.

Fotografia ślubna

Realizując reportaż ślubny staram się być "niewidzialny", ale też jestem Twoim doradcą. Stawiam na naturalny rozwój sytuacji, ale zawsze dbam o ostateczny „obrazek” na zdjęciu.

Fotografia lifestyle

W pewnym stopniu każdy z nas jest fotografem. Jeżeli jednak chcesz posiadać zdjęcia wyjątkowej jakości, których reżyserem jesteś Ty sam, koniecznie skontaktuj się ze mną.