O mnie

Poznajmy się bliżej… nazywam się Adrian i jestem fotografem. Mam to szczęście, że moja praca to moja pasja. W pewnym stopniu każdy z nas jest fotografem. Za pomocą telefonu lub aparatu uwieczniamy ważne momenty z naszego życia. Natomiast niewielu z nas potrafi dostrzec “ten jeden moment” – wyjątkowy, pełen emocji, ukazujący coś, czego na pozór gołym okiem nie widać.

Jestem fotografem od blisko 10 lat. Jest to moja ogromna pasja. Nieustannie się rozwijam i podążam w nowych kierunkach. W związku z tym moja oferta jest bardzo bogata. Jestem osobą, która nie boi się wyzwań, dlatego spełnię każde Twoje marzenie. Chcesz sesję nad morze? Śmiało! Marzysz o nocnych ujęciach z Warszawą w tle, jestem na TAK. Jeżeli zapragniesz pozować poza granicami Polski – jestem już spakowany i jedziemy!

Podobno mam cechy dobrego fotografa. Jestem wrażliwy na piękno, cierpliwy, spostrzegawczy, ciekawy świata. Moją pasją jest fotografia streetowa oraz reportaże podróżnicze. Patrzenie przez obiektyw daje mi dużą satysfakcję. Staram się uważnie patrzeć i wyłonić z chwili najlepszy moment. 

Jestem człowiekiem otwartym na propozycje – uważny słuchacz to kolejna moja zaleta. Zawsze liczę się z oczekiwaniami klientów i każda uwaga jest dla mnie cenna. Praca z ludźmi nie sprawia mi problemu, z każdym można znaleźć nić porozumienia.

Na samym początku przygody z aparatem zajmowałem się fotografią ślubną – wielu tak zaczynało. Natomiast nie umiem stać w miejscu i podążam także w innych kierunkach. Wciąż zgłębiam tajniki fotografii i otwieram się na zupełnie nowe doświadczenia.

Obecnie mieszkam w Warszawie i głównie w jej obrębie działam. Natomiast jako pasjonat podróży, uwielbiający poznawać nowe osoby, odmienne kultury, inne środowiska, swoją ofertę kieruję do osób z całej Polski oraz chętnie przyjmuje zlecenia poza granicami kraju.

Zarażę Cię pozytywną energią. Empatia to moje drugie imię. Nasza współpraca będzie dla Ciebie bardzo miłym wspomnieniem i oby miała kilka wspólnych przystanków.

Poznaj mnie

Podobno mam cechy dobrego fotografa. Jestem wrażliwy na piękno, cierpliwy, spostrzegawczy, ciekawy świata. Moją pasją jest fotografia streetowa oraz reportaże podróżnicze i ślubne.

Fotografia ślubna

Realizując reportaż ślubny staram się być "niewidzialny", ale też jestem Twoim doradcą. Stawiam na naturalny rozwój sytuacji, ale zawsze dbam o ostateczny „obrazek” na zdjęciu.

Fotografia lifestyle

W pewnym stopniu każdy z nas jest fotografem. Jeżeli jednak chcesz posiadać zdjęcia wyjątkowej jakości, których reżyserem jesteś Ty sam, koniecznie skontaktuj się ze mną.